Esteu aquí

Joaquim Cugat Paulino

Data de Naixement: 
01-11-1965
Lloc de Naixement: 
Tortosa
Partit Polític: 
ENDAVANT L'ALDEA
Membre de Comissions Informatives: 
Si

Estic casat en Maria i tenim dos filles que són la meva màxima il·lusió, Ariadna i Alba.

Vivim a la casa familiar ubicada al costat del mas de la nostra família anomenat Mas de Coa.

Soc aficionat a l'esport en general i els meus clubs, amb els quals he col·laborat activament són el Club Patí L'Aldea i la Unió Esportiva Aldeana, passió que comparteixo amb el Futbol Club Barcelona.

Soc una persona amiga dels meus amics i que sempre intenta col·laborar en totes les entitats del nostre poble.

Estudis Primaris

Mecànic, gruista i manteniment d'embarcacions. Motonàutica SAMA des de 1985.

Regidor de l'Ajuntament de L'Aldea des de stembre de 2019

Tipus d'Assistència Retribució bruta/sessió
Assistència sessions ple
100€
Assistència a la Comissió de Seguiment
50€
Període Retribució bruta
Retribució 2019
450.00 €
Gener 2020
0,00€
Febrer 2020
150,00€
Març 2020
50.00€
Abril 2020
50.00€
Maig 2020
150.00€
Juny 2020
50.00€
Juliol 2020
150.00€
Activitats i bens: